Inwestycje - połączenie ekonomii i realizacji
Inwestycje budowlane, firmowe, prywatne, samorządowe
Inwestycje w zakłady produkcyjne
Nadzór inwestorski
jQuery Slider


____________________________________________________________ Motoryzacja ____________________________________________________________

Nowe branże motoryzacyjne
Utrzymujący się od kilkudziesięciu lat stały trend inwestowania w środki trasportu, obok transportu lotniczego obejmuje wzrost nakładów na produkcję i serwis samochodów. Praktycznie na każdym kontynencie powstaje coraz więcej sieci nowych dróg, autostrad i tras lokalnych. Użytkownicy pozbywają się starych modeli aut na rzecz nowych i nowocześniejszych pojazdów. Inwestuje nie tylko sektor samochodów osobowych czy ciężarowych ale także sektor pojazdów wojskowych i  budowlanych, pojazdów specjalnych takich jak np pomoc drogowa albo wozy ratownictwa drogowego. Ta gałąź gospodarki wydaje się być aktualnie jedną z najbardziej obiecujących benefity podobnie jak branża IT.

 

Samochody elektryczne i hybrydowe
Wszyscy zauważają opóźnienie w rozwoju i podaży pojazdów elektrycznych i aut hybrydowych. Co ciekawe małe pojazdy napędzane silnikami elektrycznymi, wózki widłowe, wózki akumulatorowe jeżdżą już dziesiątki lat w halach fabrycznych i są klasyką transportu wewnetrznego w dużych magazynach lub fabrykach. O dziwo nie przekładało się to na wzrost produkcji samochodów elektrycznych, co ma związek z dużym lobby motoryzacji opartej o silniki spalinowe i mocnym rynkiem sprzedaży paliw. 

 

Inwestycje w nowe technologie napędowe
Samochody napędzane światłem słonecznym za pośrednictwem ogniw fotowoltaicznych, auta z napędęm na ogniwa wodorowe, napędzane gazem to ciekawa alternatywa do tradycyjnych rozwiązań.

 

Rozwój usług serwisowych dla zmotoryzowanych
Wraz ze wzrostem jakości oferowanych i kupowanych pojazdów rośnie oczekiwanie klientów do zapewnienia wysokiego poziomu usług serwisowych. Warsztaty naprawcze, usługi tutingu zewnętrenego, chip-tuningu, usługi stacji ładowania samochodów elektrycznych, stacje ładowania gazem samochodów napędzanych gazem to nowy ogromny obszar możliwości inwestowania. Ta część usług dla zmotoryzowanych będzie się dynamicznie rozwijała i poszukiwała nowych innowacyjnych rozwiązań.

 

Nowe typy pojazdów


______________________________________________________________________    ______________________________________________________________________

serwis pomocy drogowej

Usługi dla branży motoryzacyjnej

Poznań skup aut


INVESTOR - katalog inwestycji finanse budownictwo auto-moto © 2017